Eesti Leivaliidu esindajad Kadriorus

Üle-eestilise leivanädala puhul kinkisid Eesti Leivaliidu esindajad täna president Toomas Hendrik Ilvesele Kadriorus suure pätsi uudseleiba.
Lõuna Pagarid AS on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte.
Meie põhitegevusalaks on pagari- ja kondiitritoodete valmistamine ja turustamine.

Lõuna Pagarite missiooniks on pakkuda avatud ja koostöövalmis ettevõttena võimalikult palju kodukandist pärit toorainest valmistatud kvaliteetseid ja maitsvaid pagari- ja kondiitritooteid, mis aitavad kaasa rikkaliku toidulaua katmisele erinevateks sündmusteks.

Lõuna Pagarite visiooniks on olla kaasaegne ettevõte, mis arvestab tarbijate soovide ja vajadustega ning jätkata meeldivat ja tulemuslikku koostööd olemasolevate koostööpartneritega ja leida uusi.

Lõuna Pagarid on Põlvas asuv ettevõte, mis väärtustab kohalikke tooraine pakkujaid, kelle toodang aitab kaasa meie toodete headele maitseomadustele. Väärtustame innovaatilisust, mis meie jaoks tähendab tehnoloogia uuendamist ning tooteportfelli kaasajastamist vastavalt turu trendidele. Me väärtustame pühendumust koostööpartneritele, kellega soovime rajada mõlemapoolne huvi pakkuv koostöö, mille tulemusena saame pakkuda ainult parimat. Olulisemaks väärtuseks on meie kollektiiv, kes kõik on oma ala meistrid. Meisterlikkus on tulnud heast väljaõppest ja pikaajalisest kogemustest oma erialal.